Trabajos

    IT specialista - Angol, Chile - Tesk Csoport

    Tesk Csoport
    Tesk Csoport Angol, Chile

    Encontrado en: Jooble CL O C2 - hace 2 días

    Default job background
    Descripción

    Elvárt képességek

    Angol IT precizitás IT biztonságtechnika windows rendszermérnök windws Önállóság

    Bevezető

    • IT Specialisták figyelem

    Szereted a gyártó cégek nyújtotta kihívásokat, változatos feladatokat? Szereted a multinacionális környezetet és a stabilitást?

    • napi szintű kapcsolat nemzetközi IT csapattal

    • szakmai fejlődési lehetőség
    • bejárás támogatása
    • Cafeteria
    • évvégi bónusz
    • versenyképes alapbér

    Akkor itt a helyed

    Amit kínálunk:

    • Cafeteria

    Feladatok:

    • informatikai projektek menedzselése az igényfelméréstől a kiértékelésig

    • az osztályok digitalizálási igényeinek megvalósítása

    • informatikai biztonsági eszközök felügyelete, szükséges intézkedések elvégzése

    Elvárások:

    • I4.0 megközelítési mód
    • az ERP es a MES szerepének világos megértése a gyártó vállalat mindennapi mű ködésében
    • projektmenedzsment módszerek ismerete
    • angol nyelv ismerete szóban és írásban
    • gyártó cégnél szerzett tapasztalat
    IT / Programozás / Fejlesztés Gyártás / Termelés

    Teljes munkaidő Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda Egyéb

    #J-18808-Ljbffr