Referent Ds. Ekonomicznych - Tarapacá, Chile - Geofizyka Toruń S.A.

Geofizyka Toruń S.A.
Empresa verificada
Tarapacá, Chile

hace 1 semana

Valentina Hurtado

Publicado por:

beBee Recruiter

Descripción
Geofizyka Toruń S.A., ul. Chrobrego 50, Toruń

Sądowego

Konto: mBank S.A

ISO 9001 / 45001 / 14001, PLAEOC

Kontraktor zrzeszony w EnerGeo Alliance

Geofizyka Toruń S.A. wspiera firmy multienergetyczne w rozwiązywaniu ich najtrudniejszych

wyzwań w sektorach upstream, energii geotermalnej, energetyki wiatrowej, magazynowania

energii i CO2 oraz budownictwa i górnictwa. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, nasi klienci

uzyskują dostęp do najnowocześniejszych sposobów eksploracji, maksymalizujących wiedzę
- budowie geologicznej Ziemi oraz pozwalających bezpiecznie i wydajnie wytwarzać energię.

REFERENT DS. EKONOMICZNYCH

**Miejsce pracy**: krajowe i zagraniczne jednostki terenowe
**Forma współpracy**: umowa o pracę
OŚRODEK INTERPRETACJI GEOFIZYKI WIERTNICZEJ

**ZAKRES ZADAŃ: **
opracowywanie analiz ekonomiczno-kosztowych dla realizowanych projektów,

opracowywanie założeń budżetowych dla centrów zysków oraz centrów kosztów w GOW,

monitoring i weryfikacja realizacji założeń budżetowych,

przygotowanie ofert przetargowych w zakresie wyceny prac oraz przygotowania pozostałych

dokumentów, niezbędnych do prawidłowego złożenia ofert handlowych,

sporządzanie kosztorysów powykonawczych i zleceń do fakturowania dla umów realizowanych

w GOW,

prowadzenie rozliczeń czasu pracy Działu.

**WYMAGANIA: **
wykształcenie wyższe,

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym prowadzenie

korespondencji z klientami,

znajomość obsługi pakietu Office, w szczególności programu Excel,

komunikatywność,

umiejętność pracy w zespole,

dobra organizacja pracy,

samodzielność w działaniu,

zdolność analitycznego myślenia.

**OFERUJEMY: **
stabilne zatrudnienie,

premię miesięczną,

nagrodę roczną z okazji Dnia Górnika - Barbórkę,

dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Górnika,

prywatną opiekę medyczną,

pakiet świadczeń socjalnych, m. in. kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku, bony

podarunkowe,

pracowniczy program emerytalny.

Sądowego

**Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV**
numer referencyjny ogłoszenia.

**CV powinno zawierać klauzulę**:
"Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych z dnia

27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Geofizykę Toruń S.A. z siedzibą w Toruniu,

ul. Chrobrego 50, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu

przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko REFERENT DS. EKONOMICZNYCH."

**Dodatkowa klauzula w celu uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach**:
"Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym CV

w bazie rekrutacyjnej Geofizyki Toruń S.A. i na ich przechowywanie przez okres nieprzekraczający

12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przez Geofizykę Toruń S.A. **przyszłych**

**rekrutacji**."

**INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Más ofertas de trabajo de Geofizyka Toruń S.A.